Bathmate nowoczesne hydropompki do powiększania penisa

Bathmate HYDROMAX
Bathmate HYDROMAX

Bathmate wysokiej jakości hydropompki podciśnieniowe do powiększania penisa dzięki wykorzystaniu wody działają w dużo łagodniejszy i bardziej komfortowy sposób niż tradycyjne pompki próżniowe. Woda zdecydowanie zmniejsza tarcie, zwiększa elastyczność skóry i naskórka oraz minimalizuje ryzyko otarć czy urazu mechanicznego. Używanie hydropompki Bathmate podczas codziennej kąpieli pod prysznicem jest niezwykle wygodnym rozwiązaniem.

Dla kogo przeznaczona jest hydropompka Bathmate

Pompka wodna Bathmate została stworzona dla wszystkich mężczyzn, którzy nie są zadowoleni z rozmiaru swojego penisa i chcieliby go zwiększyć. Urządzenie to przyda się również mężczyznom z problemem przedwczesnego wytrysku, zaburzeniami erekcji oraz zakrzywieniami penisa.

hydro-pompka do powiększania penisa

Efekty stosowania Bathmate

Przy regularnym stosowaniu pompki próżniowej Bathmate zwiększa się przede wszystkim długość oraz obwód członka, ale także jego żołądź. Przekłada się to na silniejsze doznania podczas seksu zarówno u partnera jak i partnerki. Erekcje stają się dłuższe i silniejsze, zwiększa się także wytrzymałość seksualna, a jakiekolwiek zakrzywienia członka prostują się przywracając komfort mężczyźnie w sytuacjach seksualnych. Należy zaznaczyć, że efekty używania Bathmate zależne są przede wszystkim od systematyczności, ale także od indywidualnych uwarunkowań danej osoby. Optymalne efekty (obwód większy o ok. 40% i długość większa o przynajmniej 2-5 cm) uzyskać można przy treningu przez około piętnaście do dwudziestu minut każdego dnia przez minimum kilka tygodni.

jak używać hydropompki do powiększania penisa Bathmate

Bezpieczeństwo użycia pompki wodnej Bathmate

Bathmate jest w pełni bezpiecznym produktem, jednak tak jak w przypadku każdego gadżetu przy jego użyciu należy zachować zdrowy rozsądek. Jeśli podczas ćwiczeń odczujesz dyskomfort lub ból powinieneś zrezygnować z treningu lub zmniejszyć jego intensywność. Sesje nigdy nie powinny trwać dłuższej niż 20 minut w przeciągu 24 godzin.

pompka próżniowa do powiększania penisa

Jak działa pompka próżniowa Bathmate

Bathmate wykorzystując siłę hydrauliki wytwarza podciśnienie, które wymusza napływ krwi do ciał jamistych penisa. Regularne poddawanie członka działaniu pompki próżniowej Bathmate sprawia, że jego tkanki powiększają się i napływa do nich więcej krwi przez co obwód i długość penisa sukcesywnie się zwiększa. Dzięki wodnemu środowisku ćwiczenia z pompką Bathmate są delikatniejsze, przyjemniejsze i bardziej komfortowe.

pompka próżniowa do powiększania penisa

Jak używać pompki Bathmate

Hydropompki Bathmate używać można zarówno pod prysznicem jak i podczas kąpieli w wannie. Przed treningiem weź 5-minutową relaksującą kąpiel.  Napełnij pompkę wodą i nałóż ją na penisa. Pompuj poprzez ucisk w kierunku nasady penisa. Rosnące ciśnienie spowoduje erekcję. Pompuj dalej lub pozostaw pompkę na penisie bez pompowania przez ok. 15 min. Dobrym rozwiązaniem jest zakup paska Bathmate Shower Strap (secretdelivery.pl, ok. 65,00 zł) podtrzymującego hydropompkę Bathmate podczas używania jej pod prysznicem.

Który model hydropompki Bathmate wybrać

Dostępnych jest kilka różnych modeli hydropompek Bathmate o rożnych właściwościach, wielkościach i oczywiście cenach.

Bathmate Hercules: to starsza, ekonomiczna wersja hydropompki, najlepsza dla mężczyzn o przeciętnym obwodzie i długości penisa mniejszej niż 19 cm. Dostępna jest w 3 wersjach kolorystycznych: czerwonej, niebieskiej oraz przeźroczystej. Cena hydropompki Bathmate Hercules to ok. 280 zł (secretdelivery.pl)

Hydromax X30: To nowsza wersja hydropomki, która generuje o 30% większą siłę ssania niż Bathmate Hercules. Model ten został dodatkowo wyposażony w pierścień pozwalający zmniejszać nacisk na podstawę penisa i rejon jąder. Posiada on także 360-stopniową rotację umożliwiającą dokładniejszą kontrolę pracy hydropompki. Jego wielkość jest taka sama co modelu Bathmate Hercules i zalecana jest dla mężczyzn o przeciętnym obwodzie i długości penisa mniejszej niż 19 cm. Model ten dostępny jest w 3 wersjach kolorystycznych: czerwonej, niebieskiej oraz przeźroczystej. Cena hydropompki Bathmate Hydromax X30 to ok. 450 zł (secretdelivery.pl)

Hydromax X40: to powiększona wersja modelu Hydromax X30, zalecana jest dla mężczyzn o większym penisie oraz dla tych którzy chcą mieć więcej przestrzeni wokół penisa w trakcie treningu. Cena hydropompki Bathmate Hydromax X40 to ok. 520 zł (secretdelivery.pl)

Bathmate X30 Xtreme: to najmocniejszy ze wszystkich modeli hydropompki podciśnieniowej do powiększania penisa Bathmate, najdoskonalszy, unowocześniony oraz wyposażony w liczne dodatki zwiększające komfort treningu takie jak etui do przechowywania, urządzenie do pomiarów, gąbkę do mycia, pompkę ręczną, wkładkę Comfort, lubrykant, blokadę bezpieczeństwa oraz pasek do podtrzymania hydropompki. Wielkość modelu Bathmate X30 Xtreme jest taka sama co modelu Hydromax X30 oraz Bathmate Hercules i zalecana jest dla mężczyzn o przeciętnym obwodzie i długości penisa mniejszej niż 19 cm.  Cena hydropompki Bathmate X30 Xtreme to ok. 800 zł (secretdelivery.pl)

Bathmate X40 Xtreme: to powiększona wersja modelu X30 Xtreme i podobnie jak model Hydromax X40 zalecana jest dla mężczyzn o większym penisie oraz dla tych którzy chcą mieć więcej przestrzeni wokół penisa w trakcie treningu. Cena hydropompki Bathmate X40 Xtreme to ok. 900 zł (secretdelivery.pl)

5-hydropompki-do-powiekszania-penisa-bathmate

Uważaj na podróbki

Oryginalne pompki Bathmate produkowane są w Wielkiej Brytanii, a wszystkie elementy wykonane są z najwyższej jakości materiałów. Dodatkowo urządzenia poddawane są rygorystycznym testom i rutynowym kontrolom. Tylko oryginalny produkt Bathmate (secretdelivery.pl) gwarantuje najwyższe bezpieczeństwo.

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>