Fleshlight Shower Mount przyssawka prysznicowa do masturbacji bez użycia rąk

Fleshlight Shower Mount
Fleshlight Shower Mount

Shower Mount jest prostym dodatkiem do masturbatora Fleshlight umożliwiającym przymocowanie go do gładkiej powierzchni, np. pod prysznicem lub do gładkiego blatu biurka. Przyssawka, którą można dokupić osobno sprawia, że mastrubator Fleshlight może być teraz używany bez angażowania rąk, podobnie jak koreański masturbator Spider.

Fleshlight Shower Mount jak to działa

Odkręć dolne wieczko masturbatora Fleshlight (te, które służy do regulacji ciśnienia), a w jego miejsce przykręć przyssawkę. Przyssawka posiada dwie korbki, jedna służy do regulacji kąta nachylenia masturbatora, a druga z oznaczeniami „on” i „off” do zamocowania przyssawki na gładkiej powierzchni.

fleshlight shower mount przyssawka prysznicowa masturbator

Gdzie można zamocować przyssawkę Fleshlight Shower Mount

Przyssawkę z powodzeniem zamocować można do wielu powierzchni, ważne jest aby nie była to powierzchnia matowa i chropowata jak ściana, drewno czy bardzo drobne kafelki łazienkowe z dużą ilością fug. Shower Mount świetnie trzyma się na kabinie prysznicowej, gładkich kafelkach łazienkowych, na blacie biurka z gładką okleiną. Ze względów bezpieczeństwa przyssawka nie powinna być mocowana do luster, cienkich szyb ani do drzwi, które mogą zostać przypadkowo otwarte.

4-fleshlight-shower-mount-przyssawka-prysznicowa-masturbator

Do których modeli masturbatorów pasuje dodatek Fleshlight  Shower Mount

Dodatek prysznicowy Shower Mount pasuje do wszystkich modeli Fleshlighta poza serią Sex In A Can (w kształcie puszek piwa) oraz modeli Blade i Sword. W sklepie internetowym Secret Delivery dostępna jest nowa wersja przyssawki Shower Mount z małą przejściówką Flight Adapter, dzięki której przyssawkę można podłączyć do nowego kompaktowego modelu Flight. Podsumowując, modele kompatybilne z dodatkiem Shower Mount to: podstawowa seria Fleshlight Original, cała seria Fleshlight Girls z odlewów gwiazd porno, seria Fleshlight Bluebird, model Stamina Training Unit do treningu wytrzymałości seksualnej, wibrujący Fleshlight Vibro, przeźroczysta seria Fleshlight Ice, seria  Fleshlight Freaks oraz (pod warunkiem że kupisz wersję z adapterem) nowe kompaktowe modele Flight.

flight adapter przejściówka shower mount

Ile kosztuje dodatek Fleshlight Shower Mount

Cena dodatku Fleshlight Shower Mount w sklepie internetowym secretdelivery.pl to ok. 100,00 zł. Przejściówka Flight Adapter dołączona jest gratis.

6-fleshlight-shower-mount-przyssawka-prysznicowa-masturbator

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>