Flight nowa kompaktowa wersja masturbatora Fleshlight

Flight by Fleshlight
Flight by Fleshlight

Flight – nowy Fleshlight w kompaktowym rozmiarze jest jeszcze bardziej dyskretny, łatwiejszy w przechowywaniu, świetny do zabrania ze sobą w podróż, a dodatkowo jest jeszcze tańszy.

Masturbator Flight – design

Dostępne są 2 modele masturbatora Flight: Pilot w eleganckiej czarnej obudowie oraz Instructor w białej. Obudowa masturbatora Flight jest mniejsza, zgrabna i bardziej poręczna niż klasycznego Fleshlighta.

flight fleshlight kompaktowy masturbator

Jej długość całkowita to 20 cm, czyli aż o 5 cm krótsza od modelu standardowego. Flight ze względu na swój pomniejszony rozmiar będzie dobry dla mężczyzn o penisie nie większym niż ok. 15 cm.

flight fleshlight kompaktowy masturbator

Wewnętrzny wkład wykonany z materiału Real Feel Super Skin™ ma przeźroczysty kolor, znany z modelu Fleshlight Ice. Otwór w tej wersji w przeciwieństwie do klasycznej z realistycznymi kształtami miejsc intymnych kobiety jest dużo bardziej dyskretny.

masturbator flight pilot instructor otwory

Masturbator Flight  – wewnętrzne struktury

Każdy z dwóch modeli posiada inną wewnętrzną strukturę. Czarny Flight Pilot wyposażony jest w liczne prążki, grudki i wypustki intensywnie stymulujące penisa. Wąska struktura białego modelu Instruktor to natomiast sieć grudek przypominającą model Fleshlight Stamina Training Unit do treningu wytrzymałości seksualnej.

flight fleshlight masturbator wewnętrzne struktury

flight fleshlight masturbator wewnętrzne struktury

Jak używać masturbatora Flight

Użycie masturbatora Flight w niczym nie różni się od klasycznego modelu. Po rozpakowaniu nowego gadżetu należy wyjąć z jego wnętrza biały słupek, który utrzymuje kształt podczas transportu. W opakowaniu znajduje się saszetka z płynem poślizgowym Fleshlube Water, lubrykant (wyłącznie na bazie wody) jest niezbędny do użycia zabawki. Należy zwilżyć nim otwór masturbatora oraz penisa. Podczas masturbacji można regulować ciśnienie wewnątrz zabawki poprzez dolą nakrętkę.

2-flight-fleshlight-masturbator

Jak czyścić i konserwować masturbator Flight

Flight tak jak każdy Fleshlight jest masturbatorem wielokrotnego użytku i można go myć. Po każdym użyciu wewnętrzny wkład należy wyjąć z plastikowej obudowy i wypłukać w ciepłej wodzie. Nie należy używać silnych środków czyszczących aby nie zniszczyć delikatnego materiału Super Skin™. Najlepiej zaopatrzyć się w wygodny w użyciu spray antybakteryjny FleshWash (secretdelivery.pl, ok. 30,00 zł), który zapewni najwyższą higienę. Po umyciu wewnętrznego wkładu należy poczekać aż całkowicie wyschnie na ręczniku. Po wyschnięciu warto posypać go pudrem regeneracyjnym Fleshlight Renewing Powder, dzięki temu gadżet nie będzie się kleił i dłużej zachowa jedwabistą miękkość. Na końcu wkład należy włożyć z powrotem do obudowy upewniając się, że nie jest wilgotny.

akcesoria do czyszczenia i nawilżania fleshlighta

Ile kosztuje i gdzie kupić masturbator Flight

Każdy z modeli czarny Flight Pilot i biały Flight Instructor kupisz w sklepie internetowym secretdelivery.pl za ok. 190,00 zł. Zakup warto uzupełnić o zestaw akcesoriów do pielęgnacji i nawilżania zawierający spray antybakteryjny FleshWash, puder regeneracyjny Fleshlight i lubrykant Fleshlube Water o pojemności 100 ml.

flight fleshlight kompaktowy masturbator

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>