Fun Factory Amorino mały wibrator króliczek w kształcie łuku Amora

Fun Factory Amorino
Fun Factory Amorino

Amorino nowość niemieckiej marki Fun Factory zaprojektowany został do jednoczesnej stymulacji pochwy, łechtaczki, a także warg sromowych. Fun Factory Amorino to wyjątkowy wibrator króliczek świetny zarówno dla kobiet początkujących jak i tych doświadczonych szukających zupełnie nowych, nietypowych doznań. Wibrator o zabawnym designie w kształcie łuku Amora świetnie sprawdzi się także jako romantyczny prezent.

amorino fun factory wibrator króliczek

Fun Factory Amorino – design

Amorino  wykonany został z matowego, aksamitnego w dotyku silikonu. Gadżet kształtem przypomina łuk Amora, jego giętki trzon dodatkowo ozdobiony został motywem serduszka i strzały. Wibrator dostępny jest w dwóch intensywnych kolorach: niebieskim oraz neonowym różu. Niewielkie wymiary (17,6 cm, Ø 2,7 cm) kwalifikują go do wibratorów typu mini.

amorino fun factory wibrator kolory

Jak używać wibrator Fun Factory Amorino

Fun Factory Amorino to wibrator króliczek. Pomiędzy większą częścią służącą do stymulacji pochwy a mniejszą do stymulacji łechtaczki umieszczona została żółta silikonowa gumka, która przenosi intensywne wibracje w okolice warg sromowych. Silikonową gumkę można założyć prosto, skrzyżować ją raz lub podwójnie. Wibrator Fun Factory Amorino można także używać analnie, w tym przypadku należy jednak zawsze zdejmować żółtą gumkę, aby uniknąć jej utknięcia wewnątrz ciała.

rys

Podstawowe funkcjonalności wibratora króliczka Amorino

Amorino pochodzi z nowej kolekcji Fun Factory: Deluxe Vibes. Podobnie jak wszystkie gadżety z tej serii zasilany jest przez kabel USB z nowoczesnym magnetycznym systemem click’n'charge. Wyposażony jest w 6 poziomów intensywności, 6 programów wibracji oraz funkcję blokady przycisków. Amorino to wibrator w 100% wodoodporny, można go używać w wannie, pod prysznicem oraz w prosty sposób czyścić pod strumieniem wody.

fun factory ładowanie click'n'charge

Sterowanie wibratorem Amorino

Czerwony przycisk z logo Fun Factory służy do włączania i wyłączania urządzenia. Przyciski „+” i „-„ służą do zmiany intensywności i trybów wibracji. Aby uruchomić funkcję blokady należy przytrzymać przycisk „-„ i wcisnąć czerwony przycisk z logo Fun Factory, przytrzymanie przycisku „+„ i naciśnięcie czerwonego przycisku wyłącza funkcję blokady przycisków.

amorino fun factory mini wibrator króliczek

Ile kosztuje i gdzie kupić wibrator Fun Factory Amorino

Fun Factory Amorino to wysokiej jakości gadżet wyprodukowany w Niemczech, jego cena w sklepie internetowym Secret Delivery to ok. 270,00 zł. Zakup warto uzupełnić o przydatne akcesoria: lubrykant na bazie wody Fun Factory Toyfluid oraz spray antybakteryjny do dezynfekcji gadżetów erotycznych Fun Factory Cleaner.

Fun Factory amorino, lubrykant, spray do czyszczenia

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>