Je Joue Dua wielozadaniowy wibrator dla kobiet

Je Joue Dua
Je Joue Dua

Podwójny wibrator Dua to jedyny w swoim rodzaju, uniwersalny, wielozadaniowy gadżet erotyczny łączący funkcje wibratora królika, wibratora punktu G oraz narzędzia do ćwiczeń mięśni Kegla. Spełnia wszystkie standardy najwyższej jakości, nowoczesnej zabawki erotycznej dla kobiet: jest całkowicie wodoodporny, zasilany na ładowarkę, posiada szeroki wachlarz trybów wibracji, wykonany został ze świetnej jakości hipoalergicznego silikonu, ma dyskretny design oraz piękne prezentowe opakowanie.

Joue Dua uniwersalny wibrator dla kobiet

Je Joue Dua podobnie jak klasyczny wibrator króliczek masuje jednocześnie łechtaczkę i pochwę. Wyprofilowany kształt świetnie stymuluje przednią ścianę pochwy, z łatwością dociera do punktu G. Podczas masażu aktywowane są mięśnie dna miednicy (tzw. mięśnie Kegla) – regularne używanie Je Joue Dua wzmacnia je oraz zwiększa ich elastyczność. Gadżet może być ponadto zdalnie sterowany poprzez dołączony pilot lub poprzez aplikację na telefon, dzięki czemu świetnie sprawdzi się podczas zabaw we dwoje.

je-joue-dua-podwojny-wibrator-2

Konstrukcja i design wibratora Je Joue Dua

Je Joue Dua to podwójny wibrator w kształcie litery „U” wyposażony w 2 silniczki. Jego grubszy koniec umieszcza się w pochwie, a węższy układa na łechtaczce. Wykonany jest z hipoalergicznego, miękkiego i giętkiego silikonu dobrze przylegającego do ciała. Jego długość całkowita mierzona po wyprostowaniu ramion to ok. 21 cm, długość którą wkłada się do pochwy to ok. 12,5 cm, a średnica w najszerszym miejscu to ok. 4,5 cm. Design jest minimalistyczny, pozbawiony zbędnych dodatków, dyskretny. Dostępne są 4 wersje kolorystyczne: czarna (Black), nasycona różowa (Fuchsia), fioletowa (Purple) oraz jasnofioletowa (Lila).

je-joue-dua-podwojny-wibrator-3

Tryby wibracji i sterowanie wibratorem Je Joue Dua

Wibrator Je Dua posiada aż 7 różnych programów (rytmów) wibracji o nazwach Cascade, Pulse, Soft, Intense, Energize, Glow oraz Mood. Intensywność każdego z nich można regulować niezależnie – dostępnych jest aż 5 poziomów intensywności. Daje to szeroki wachlarz możliwości zarówno kobietom które preferują łagodną stymulację jak i tym, które potrzebują silniejszych wibracji. Do gadżetu dołączony jest pilot o wyglądzie eleganckiego pióra wiecznego. Jego zasięg to aż 15 metrów. Posiadacze smartfona lub tableta z systemem IOS mogą także ściągnąć bezpłatną aplikację mobilną do zdalnego sterowania wibratorem Je Joue Dua.

je-joue-dua-podwojny-wibrator-4

Zasilanie

Wibrator Dua podobnie jak wszystkie gadżety z kolekcji Je Joue zasilany jest na ładowarkę sieciową z magnetycznym klipem. O poprawnym przyłożeniu ładowarki informuje dioda LED migająca przez cały czas ładowania. Kiedy wibrator będzie w pełni naładowany dioda włączy się na stałe. Po 2 godzinach ładowania urządzenie pracuje do ok. 2 godzin. Dołączony do gadżetu pilot zasilany jest na 1 wymienną baterię AAA (tzw. mały paluszek). Bateria nie jest załączona i trzeba ją dokupić osobno.

je-joue-dua-podwojny-wibrator-5

Jak czyścić i nawilżać wibrator Je Joue Dua

Jak każdy silikonowy wibrator także Je Joue Dua należy nawilżać przy użyciu lubrykantu wyłącznie na bazie wody (secretdelivery.pl). Silikon można czyścić przy użyciu ciepłej, bieżącej wody i mydła antybakteryjnego. Je Joue Dua to gadżet w 100% wodoodporny (poza pilotem), nie trzeba się więc obawiać zalania kontrolek czy wejścia ładowarki. Dodatkowo można użyć środka antybakteryjnego (secretdelivery.pl) do czyszczenia silikonowych gadżetów erotycznych.

je-joue-dua-podwojny-wibrator-6

Gdzie kupić i ile kosztuje wibrator Je Joue Dua

Podwójny, wielozadaniowy wibrator Je Joue Dua kupisz w sklepie internetowym Secret Delivery za ok. 440,00 zł. Wibrator wraz z pilotem i ładowarką znajduje się w czarnym etui. Całość zapakowana jest w sztywny karton z pięknym ozdobnym nadrukiem purpurowych piór oraz logo Je Joue.

je-joue-dua-podwojny-wibrator-7

You may also like...