Lelo Insignia – poznaj kolekcję ekskluzywnych akcesoriów erotycznych dla kobiet i par

Lelo Insignia to wyjątkowa linia szwedzkich akcesoriów erotycznych dla kobiet zainspirowana luksusową biżuterią i kamieniami szlachetnymi. To co ją wyróżnia to niezwykłe walory estetyczne, które w połączeniu z podwyższoną funkcjonalnością wnoszą do branży erotycznej nową jakość.


Lelo Insignia Tiani 2

Wszystkie akcesoria z kolekcji Lelo Insignia są wodoodporne, co pozwala na nieograniczoną zabawę w wannie lub pod prysznicem. Najwyższa jakość użytych materiałów, zachwycający design i elegancki charakter sprawiają, że gadżety te są jednymi z najchętniej wybieranych na prezenty erotyczne dla kobiet. Akcesoria zaprojektowane są w minimalistyczny sposób, z dbałością o detale, tak aby ich użycie było jak najprostsze, wygodne i w pełni intuicyjne.

lelo-oden-insignia

Część modeli posiada ergonomiczny otwór który sprawia, że zabawka może być trzymana w bardziej naturalny sposób. Uchwyt ten pozwala także na bardziej ukierunkowaną stymulację. Kontrolki wibratorów umieszczone są w miejscu o najlepszym dla palców dostępie.

Lelo Insignia akcesoria erotyczne dla kobiet

Gadżety z tej kolekcji zaprojektowane są z myślą o kobietach, ale także o parach. Lelo Insignia to nie tylko klasyczne wibratory, ale także gadżety dedykowane specjalnie dla par, takie jak wibrujący pierścień Lelo Oden 2 oraz wibratory dla par Lelo Tiani 2 czy Lelo Noa. Oden 2 oraz Tiani 2 podobnie jak wibrująca kulka Lyla 2 wyposażone są w mały pilot z systemem SenseMotion™, poprzez który partner może zdalnie sterować wibracjami urządzenia.

Lelo Insignia Lyla

Kolekcja Lelo Insignia – gdzie kupić

Wszystkie modele z kolekcji Lelo Insignia kupisz w sklepie internetowym secretdelivery.pl: Tiani 2 (wibrator dla par z pilotem, ok. 470,00 zł), Lyla 2 (wibrująca kulka z pilotem, ok. 380,00 zł), Oden 2 (pierścień wibracyjny dla par z pilotem, ok. 490,00 zł), Alia (masażer łechtaczki, ok. 340,00 zł), Isla (wibrator klasyczny, ok. 420,00 zł) Soraya (wibrator dwufunkcyjny stymulujący jednocześnie pochwę i łechtaczkę, ok. 570,00 zł) Noa (wibrator dla par, ok. 330,00 zł) oraz Smart Wand (masażer do całego ciała, ok. 380,00 zł).

lelo-insignia-wszystkie-modele

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>