Lelo Lyla 2 wibrująca kulka z pilotem

Lelo Lyla 2
Lelo Lyla 2

Lelo Lyla 2 bezprzewodowy miniwibrator w kształcie jajka pochodzi z ekskluzywnej kolekcji Insignia szwedzkiej marki Lelo. Służy zarówno do stymulacji wewnętrznej (pochwa) jak i zewnętrznej (łechtaczka, sutki, uda oraz inne strefy erogenne). Do gadżetu dołączony jest pilot, poprzez który mężczyzna może sterować wibracjami urządzania, gdy partnerka ma go w pochwie.

Wibrująca kulka Lelo Lyla 2 – design

Rozmiary wibrującego jajeczka Lelo Lyla 2 to zaledwie 80x33x32 mm, a rozmiary dołączonego do niego pilota to 64x64x26 mm. Wykonany z silikonu gadżet erotyczny dostępny jest w 3 pięknych kolorach: intensywnym różowym, czarnym oraz głębokim różowym.

lelo-lyla-miniwibrator-z-pilotem-2
Jak używać Lelo Lyla 2

Aby rozpocząć zabawę z Lelo Lyla 2 należy wziąć do ręki pilot i wcisnąć przycisk „+” aby go uruchomić. Następnie nacisnąć trzeba przycisk z symbolem fal na jajeczku, aby uzyskać połączenie z pilotem, co trwa kilka sekund. Wówczas można wsunąć jajeczko lelo Lyla 2 do pochwy na ok. 5-8 cm pozostawiając na zewnątrz jego polimerowy sznureczek, który służy do wyciągnięcia zabawki. Do aplikacji warto użyć lubrykantu Lelo na bazie wody (secretdelivery.pl, ok. 47,00 zł), jego mała saszetka na pierwsze użycie dołączona jest do gadżetu.

Jak używać Lelo Lyla 2 wibrującej kulki pochwowej

Sterowanie pilotem Lelo Lyla 2

Pilot Lelo Lyla 2 wyposażony jest w system SenseMotion™, który w zależności od kąta ułożenia wprowadza kulkę w inny poziom drgań. Ułożenie poziome pilota to najmniejsza moc wibracji, a pionowe największa. Aby zmienić tryb wibracji (jest ich do wyboru 6) należy użyć środkowego przyciska na kontrolerze. Przyciski „+” i „-„ służą do zmiany intensywności drgań. Sam pilot Lelo Lyla 2 również wibruje dzięki czemu gdy znajdzie się w dłoniach mężczyzny będzie on mógł poczuć te same drgania, które czuje partnerka w pochwie. Aby wyłączyć urządzenie należy naciskać przycisk „-„ aż do całkowitego wygaśnięcia wibracji.

Lelo Lyla 2 Insignia eksluzywne gadżety erotyczne

Jak czyścić miniwibrator Lelo Lyla 2

Wibrująca kulka Lelo Lyla 2 to gadżet w pełni wodoodporny, dzięki czemu można go wygodnie czyścić pod strumieniem ciepłej wody. Po i przed każdym użyciem warto go również spryskać antybakteryjnym środkiem do gadżetów erotycznych Lelo (secretdelivery.pl, ok. 37,00 zł).

Lelo Lyla 2 mini-wibrator pochwowy

Ile kosztuje i gdzie kupić wibrujące jajko z pilotem Lelo Lyla 2

Wibrującą kulkę Lelo Lyla 2 kupisz w sex shopie internetowym secretdelivery.pl za ok. 380,00 zł

You may also like...