Lelo Ora rotacyjny masażer łechtaczki imitujący seks oralny

Lelo Ora
Lelo Ora

Ora, kolejna obok rotacyjno-wibrującej kulki Hula i rotacyjnych wibratorów dla par Ida i Tara nowość Lelo, tym razem przeznaczona została do rotacyjnego masażu łechtaczki. Lelo Ora zachwyca swoim designem i doznaniami realistycznie przypominającymi stymulację oralną.

Masażer łechtaczki Lelo Ora – design

Masażer łechtaczki Ora posiada charakterystyczny dla kolekcji Lelo Insignia otwór w wewnętrznej części wykonanej z błyszczącego tworzywa ABS. Otwór ten sprawia, że gadżet może być trzymany w wygodny, naturalny sposób. Dół zabawki, w której znajduje się rotacyjna końcówka został spłaszczony tak, aby jak najlepiej przylegać do łechtaczki.  Ora to solidny gadżet, który pewnie leży w dłoni. Jest większy niż pozostałe masażery łechtaczki Lelo, jego wielkość to 75x43x80 mm, jest też najcięższy, waży 117.5 g. Dostępne są 3 wersje kolorystyczne: czarny, głęboki róż i nasycony niebieski „Midnight Blue” znany z nowego rotacyjnego wibratora dla par Lelo Tara.

Lelo Ora oralny masażer łechtaczki kolory

Realistyczne doznania

Na wyjątkowo realistyczne doznania naśladujące stymulację oralną wpływa jedwabiście miękki silikon, z którego wykonany został gadżet oraz nowa funkcja rotacji. Masażer posiada specjalną końcówkę, która wibruje i rotuje się wokół łechtaczki dostarczając realistycznych doznań idealnie imitujących seks oralny. Dostępnych jest aż 10 różnych trybów wibracji i rotacji, urządzenie posiada także funkcję regulacji intensywności każdego trybu, która jest istotna przy masażu okolic łechtaczki. Ponieważ Ora tak jak wszystkie zabawki szwedzkiej marki Lelo zasilana jest na ładowarkę jej wibracje są zdecydowanie silniejsze niż większości masażerów zasilanych na baterie.

6-lelo-ora-masazer-lechtaczki-imitujacy-seks-oralny

Masażer łechtaczki Lelo Ora – ładowanie i czyszczenie

Lelo Ora jest masażerem w 100% wodoodpornym, co umożliwia nie tylko nieograniczoną zabawę w wannie i pod prysznicem, ale także wygodne czyszczenie pod strumieniem ciepłej wody. Pamiętaj, aby po oczyszczeniu wodą spryskać urządzenie antybakteryjnym sprayem Lelo (secretdelivery.pl, ok. 37,00 zł), dzięki temu zachowasz najwyższą higienę. Równie proste co czyszczenie jest ładowanie gadżetu, po 2 godzinach ładowania urządzenie pracuje do godziny. Czas jego czuwania to ok 90 dni.

lelo ora masażer łechtaczki imitujący seks oralny

Ile kosztuje i gdzie kupić masażer łechtaczki Lelo Ora

Masażer łechtaczki Lelo Ora imitujący seks oralny kupisz w sklepie internetowym Secret Delivery za ok. 460,00 zł. W zestawie oprócz masażera znajduje się ładowarka, roczna gwarancja oraz czarny, satynowy woreczek do przechowywania gadżetu. Masażer Lelo Ora dostępny jest w robiącym świetne wrażenie eleganckim opakowaniu.

lelo ora masażer łechtaczki imitujący seks oralny

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>