Iroha japoński masażer łechtaczki dla fanek pięknego designu

Tenga znany japoński producent męskich zabawek erotycznych tym razem stworzył wyjątkową kolekcję gadżetów dla kobiet. Masażer łechtaczki Iroha podobnie jak wszystkie produkty Tengi charakteryzuje się świetnym designem i funkcjonalną prostotą.

Japoński masażer łechtaczki Iroha Tenga
Masażer łechtaczki Iroha – design

Masażer Iroha dostępny jest w 3 wyjątkowych kształtach i pastelowych kolorach. Biała Yuki w kształcie bałwanka, zielona Midori w kształcie ptaszka  oraz Sakura w różowym kolorze z rozchylonym dziobkiem zachwycają swoim delikatnym kobiecym charakterem.

Masażer łechtaczki Irhoha: Yuki, Midori oraz Sakura

Masażer łechtaczki Iroha – doznania

Iroha pokryta jest miękkim elastycznym materiałem, który czyni masaż jeszcze przyjemniejszym. Gadżet wyposażony jest w 4 tryby wibracji: delikatny (low), umiarkowany (mid), intensywny (high) oraz pulsujący (puls).

Japoński masażer łechtaczki Iroha Midori

Masażer łechtaczki Iroha – inne zalety

Oprócz zachwycającego designu dużym atutem japońskiego masażera jest cicha praca oraz odporność na zachlapanie wodą, dzięki której można go łatwo czyścić.

Wodoodporny masażer łechtaczki Iroha Tenga

Masażer łechtaczki Iroha – nawigacja i ładowanie

Japoński stymulator łechtaczki jest niezwykle łatwy w użyciu. Posiada dwa małe wygodne przyciski do zmiany trybów wibracji. Równie proste jest ładowanie gadżetu, wystarczy położyć go na stacji ładującej, a następnie podłączyć do portu USB. Po 2 godzinach ładowania urządzenie pracuje do 90 minut.

Masażer łechtaczki ze stacją do ładowania na port USB

Jak czyścić masażer łechtaczki Iroha

Do czyszczenia tego miniwibratora najlepsze będą spraye antybakteryjne (secretdelivery.pl). Pamiętaj także, aby do zabaw z masażerem Iroha używać wyłącznie lubrykantów na bazie wody.

Wodoodporny masażer łechtaczki Iroha Tenga

Ile kosztuje i gdzie kupić masażer łechtaczki Iroha?

Masażer Iroha Sakura (różowy z rozchylonym dziobkiem), Iroha Yuki (biały w kształcie bałwanka) oraz Iroha Midori (zielony w kształcie ptaszka) kupisz w sklepie internetowym secretdelivery.pl za ok. 300,00 zł.

japoński stymulator łechtaczki

You may also like...