Oficjalna kolekcja gadżetów erotycznych z powieści Pięćdziesiąt Twarzy Greya

„Pięćdziesiąt Twarzy Greya” (Fifty Shades of Grey) autorstwa E. L. James słynna angielska powieść wraz z dwiema kontynuacjami doczekała się oficjalnej kolekcji gadżetów erotycznych pod hasłem „Play Like Grey”. Podobnie jak sama trylogia również akcesoria z kolekcji sygnowanej przez E. L. James stały się prawdziwym hitem sprzedażowym w całej Europie.

Kolekcja gadżetów erotycznych „Pięćdziesiąt twarzy Greya” (Fifty Shades of Grey)

Lovehoney producent zabawek erotycznych we współpracy z autorką stworzyli linię 20 wyjątkowych produktów, których nazwy zaczerpnięte są z fragmentów powieści. Każdy z gadżetów znajduje się w eleganckim opakowaniu, które w środku zawiera wskazówki i inspiracje dotyczące zastosowań.

Kulki Gejszy z kolekcji 50 Twarzy Greya

Główną część kolekcji  stanowią akcesoria do zabaw Bondage oraz urozmaicenia gry wstępnej takie jak satynowy pasek do krępowania, kajdanki, opaski na oczy, pejcz i packa do klapsów, piórko do łaskotania partnera a nawet krawat Christiana Greya który posłużyć może jako szarfa do wiązania dłoni.

Krawat Christiana Greya

Wśród gadżetów z oficjalnej kolekcji słynnej trylogii znajdziemy także małe wibratory dla kobiet, kulki gejszy do ćwiczeń mięśni Kegla, pierścień wibracyjny do stymulacji łechtaczki podczas seksu z partnerem, przepiękne szklane dildo oraz zabawki analne w postaci korka i koralików wzmacniających orgazm.

Szklane dildo z kolekcji "Play Like Grey”

Kolekcję uzupełniają kosmetyki erotyczne takie jak lubrykanty na bazie wody do seksu klasycznego i analnego, intymne żele stymulujące, olejki do masażu, praktyczny spray do czyszczenia akcesoriów erotycznych oraz aromatyczny olejek do kąpieli.

Akcesoria erotyczne z powieści " Pięćdziesiąt Twarzy Greya"

“W tym zestawie znajduje się wszystko co wyobrażałam sobie podczas pisania 50 Twarzy. Jestem bardzo podekscytowana faktem, iż zabawki które opisałam w swoich książkach dosłownie ożyły i teraz wszyscy na całym świecie mogą czerpać z nich przyjemność.” – E.L. James.

szarfa do krępowania partnera Fifty Shades Of Grey

Gdzie kupić gadżety erotyczne z oficjalnej kolekcji „Pięćdziesiąt Twarzy Greya”

Gadżety z kolekcji Play Like Grey kupisz w sklepie internetowym secretdelivery.pl. Akcesoria z tej wyjątkowej linii to świetny pomysł na prezent dla fanek słynnej trylogii.

You may also like...