Lelo Tor 2 pierścień wibracyjny dla par

Lelo Tor 2
Lelo Tor 2

Lelo Tor 2 elegancki pierścień wibracyjny umieszczony na penisie wzmacnia i wydłuża erekcję, a wibracje stymulują łechtaczkę partnerki podczas seksu. Stylowy, pięknie zaprojektowany gadżet zasilany na ładowarkę wykonany jest z elastycznego silikonu, który dostosowuje się do każdego rozmiaru penisa.

Pierścień wibracyjny dla par Lelo Tor 2

Zalety stosowania pierścieni wibracyjnych

Pierścień erekcyjny Lelo Tor 2 delikatnie spowalnia przepływ krwi w penisie, dzięki czemu wzwód staje się pełniejszy, a penis bardziej wrażliwy na doznania. Nałożenie pierścienia uciskowego Lelo Tor 2 opóźnia moment wytrysku co pozwala partnerom cieszyć się dłuższym seksem. Dodatkowo podczas seksu gadżet wibruje na łechtaczce bez angażowania rąk partnerów.

Nakładka wibrująca na penisa Lelo Tor 2

Pierścień wibracyjny Lelo Tor 2 – design

Lelo Tor 2 wykonany został z rozciągliwego silikonu, który dostosuje się do każdego rozmiaru penisa. Ten zgrabny i niewielki gadżet (60 x 42 x 22 mm) dostępny jest w 3 eleganckich kolorach: czarnym, purpurowym oraz ciemnozielonym.

Pierścień wibrujący na penisa Lelo

Jak używać pierścienia wibracyjnego Lelo Tor 2

Aby nałożyć pierścień na penisa należy delikatnie naciągnąć jego otwór. Przycisk + (plus) uruchamia wibracje oraz zwiększa poziom ich intensywności (dostępnych jest aż 6 poziomów intensywności), natomiast przycisk – (minus) zmniejsza intensywność drgań. Aby wyłączyć urządzenie należy naciskać przycisk z minusem aż do całkowitego wygaśnięcia wibracji.

Cock ring Lelo

Silikonowy pierścień erekcyjny Lelo Tor 2 – praktyczne wskazówki

Pierścienie erekcyjne nie powinny być noszone jednorazowo dłużej niż 30 min. W przypadku Lelo Tor 2 wykonanego z silikonu należy unikać silikonowych płynów poślizgowych i wybierać jedynie lubrykanty na bazie wody (secretdelivery.pl) aby nie zniszczyć struktury materiału. Lelo Tor 2 najnowszy model tej zabawki dostępny w sklepach jest w pełni wodoodporny – można go używać w wannie oraz pod prysznicem.

Zestaw Lelo Tor 2

Ile kosztuje i gdzie kupić pierścień wibracyjny Lelo Tor 2

Na rynku dostępnych jest wiele różnych tanich pierścieni wibracyjnych dla par, niektóre z nich dostać można nawet w supermarketach. Są to jednak nakładki jednorazowe. Pierścień wibracyjny Lelo Tor 2 wielokrotnego użytku kupisz w sex shopie internetowym secretdelivery.pl za ok. 350,00 zł. Jego wcześniejsza niewodoodporna wersja Lelo Bo kosztuje ok. 200,00 zł.

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>