Soft Bondage dodatki erotyczne do gry wstępnej

Lelo Intima
Lelo Intima

Soft Bondage czyli dział erotyki zajmujący się akcesoriami erotycznymi do urozmaicenia gry wstępnej to nie tylko kajdanki czy szarfy do krępowania partnera, ale także jedwabne opaski na oczy, piórka do łaskotania czy zamszowe pejcze do klapsów. Oto kilka świetnych gadżetów erotycznych do zabaw Bondage, które wprowadzą do Waszej sypialni trochę pikanterii.

Lelo Boa paski do krępowania

Opaski na oczy
jedwabna opaska na oczy Lelo Intima

Opaska na oczy to gadżet erotyczny, który pozwala na intensywniejsze postrzeganie pieszczot, szeptów i zapachów. Lelo Intima Silk Blindfold to piękna, luksusowa opaska na oczy z jedwabiu, która po jednej stronie ozdobiona została eleganckim kwiatowym ornamentem. Dostępna jest w kolorach: czarnym, czerwonym oraz fioletowym. To co dodatkowo wyróżnia tę opaskę to jej długość zapewniająca stylowy wygląd. Cena jedwabnej opaski na oczy Lelo Intima to ok. 170,00 zł (secretdelivery.pl)

jedwabna opaska na oczy do gry wstępnej Lelo Intima

Fifty Shades of Grey (Pięćdziesiąt Twarzy Greya) satynowa opaska na oczy

Fifty Shades of Grey Satin Deluxe Blindfold to długa opaska na oczy o wyprofilowanym kształcie idealnie odcinającym dopływ światła. Opaska wykonana jest z czarnej i srebrnej satyny, wykończona elementami sztucznej skóry. Gadżet pochodzi z oficjalnej kolekcji gadżetów powieści Pięćdziesiąt Twarzy Greya sygnowanych przez autorkę E. L. James. Opaska na oczy Fifty Shades of Grey Satin Deluxe Blindfold kosztuje ok. 90,00 zł (secretdelivery.pl)

Pięćdziesiąt Twarzy Greya opaska na oczy

Kajdanki i akcesoria do krępowania partnera
kajdanki Bijoux Indiscrets

Świadomość całkowitej kontroli nad partnerem jest podniecająca dla obydwu stron. W sklepach internetowych dostępnych jest wiele pięknych modeli kajdanek przypominających bardziej luksusową biżuterię niż klasyczne kajdanki, np. Bijoux Indiscrets z czarnych perełek (secretdelivery.pl, ok. 65,00 zł), Bijoux Indiscrets z organzy (secretdelivery.pl, ok. 45,00 zł) czy Bijoux Indiscrets z piórek (secretdelivery.pl, ok. 45,00 zł).

bijoux indiscrets kajdanki do krępowania partnera

Lelo Etherea mankiety do krępowania

Jedwabne mankiety do krępowania Lelo Etherea (secretdelivery.pl, ok. 160,00 zł) to wyjątkowo elegancki dodatek erotyczny do gry wstępnej. Mankiety od strony zewnętrznej obszyte zostały przyjemnym zamszem, a strona jedwabna ozdobiona została kwiatowym ornamentem. Gadżet dostępny jest w 3 kolorach: czerwonym, czarnym i fioletowym.

Lelo Etherea mankiety do krępowania partnera

jedwabne kajdanki Lelo Sutra

Nieco droższe są kajdanki z łańcuszkiem Lelo Sutra (secretdelivery.pl, ok. 240,00 zł), również wykonane z jedwabiu i zamszu oraz dostępne w tych samych kolorach co mankiety Lelo Etherea.

lelo sutra kajdanki do krępowania partnera

Fifty Shades of Grey (Pięćdziesiąt Twarzy Greya) krawat Christiana Greya

Innym ciekawym gadżetem do krępowania jest krawat Christiana Greya z oficjalnej kolekcji powieści E. L. James. Tytułowy bohater w sypialni unieruchamiał nim dłonie partnerki, a następnie zakładał go na różne uroczystości publiczne przypominając o ich niedawnym zbliżeniu. Krawat Christiana Greya kosztuje ok. 50,00 zł (secretdelivery.pl)

Piórka do łaskotania
Lelo Tantra piórko do łaskotania

Idealnie jeśli gra wstępna rozpoczyna się od delikatnego dotyku, a nawet łaskotania! Lelo Tantra (secretdelivery.pl, ok. 90,00 zł) to miękkie piórka zakończone zgrabną rączką dostępne w 3 pięknych kolorach: czarnym, czerwonym i purpurowym.

Lelo Tantra piórko do łaskotania partnera

Piórka PicoBong Fear No Evil

PicoBong Fear No Evil to piórka do łaskotania o młodzieżowym designie, dostępne w energetycznych kolorach: różowym, niebieskim oraz czarnym. Cena piórek PicoBong to ok. 50,00 zł.

Bijoux Indiscrets Pom Pom małe piórko do łaskotania

Na uwagę zasługuje również tańsze pięknie wykonane czarne piórko Bijoux Indiscrets (secretdelivery.pl, ok. 35,00 zł) w eleganckim czarno-złotym opakowaniu.

Pejcze do klapsów
Zamszowy pejcz Lelo Sensua Suede

Pejcze to jedne z najbardziej stylowych gadżetów do gry wstępnej oraz zabaw Bondage. Do delikatnych ale i mocniejszych klapsów świetny będzie pejcz Lelo Sensua (secretdelivery.pl, ok. 130,00 zł) z zamszowych pasków na lekkiej rączce.

pejcz Lelo Sensua

Pejcz PicoBong Take No Evil

Pejcz PicoBong Take No Evil (secretdelivery.pl, ok. 64,00 zł) wykonany w całości z neoprenu dostępny jest w intensywnych kolorach: różowym, niebieskim oraz czarnym.

pejcz PicoBong Take No Evil

Pejcz z kolekcji gadżetów erotycznych Pięćdziesiąt Twarzy Greya

To kolejny elegancki gadżet do zabaw Bondage z oficjalnej kolekcji bestsellerowej powieści. Please Sir czarno-srebrny pejcz kupisz w sex shopie internetowym Secret Delivery za ok. 85,00 zł.

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>