Sposób na dłuższy seks: spraye, kremy i żele opóźniające wytrysk

Pjur Superhero
Pjur Superhero

Spraye, kremy i żele opóźniające wytrysk przeznaczone są dla mężczyzn z problemem przedwczesnego wytrysku oraz dla wszystkich par, które chciałyby cieszyć się jeszcze dłuższym seksem. Głównym składnikiem kosmetyków erotycznych przedłużających stosunek są ekstrakty roślinne o lekkim działaniu znieczulającym. Kosmetyk wmasowany w penisa skutecznie likwiduje jego nadwrażliwość.

Pjur Superhero spray opóźniający wytrysk, ok. 55,00 zł/20 ml

Wyprodukowany w Niemczech Pjur Superhero to wygodny w aplikacji spray przedłużający stosunek. Aby opóźnić wytrysk wystarczy spryskać penisa 10 minut przed planowanym stosunkiem.

Pjur Superhero EnergizinGinkgo lubrykant opóźniający wytrysk, ok. 60,00 zł/100 ml

Ten sam produkt dostępny jest także w formie żelu nawilżającego. Lubrykant Pjur Superhero można stosować razem z prezerwatywą.

pjur-superhero-lubrykant-opozniajacy-wytrysk-1

Spray skutecznie wydłużający seks Pjur-MED Pro-Long, ok. 60,00 zł/20ml

Działanie opóźniające wytrysk tego preparatu zapewnia zawartość taniny – wyciągu z kory dębu oraz pantenolu używanego w przemyśle kosmetycznym. Ta kompozycja daje efekt znieczulający likwidując problem nadwrażliwości seksualnej u mężczyzn. Produkt należy rozpylić na penisa kilka minut przed stosunkiem. Preparat ma bardzo przyjemny zapach, jego skuteczność i bezpieczeństwo potwierdzona jest badaniami oraz atestami.

Spray skutecznie wydłużający seks Pjur-MED Pro-Long

Żel przedłużający seks Voulez-Vous, ok 75,00 zł/30ml

Voulez-Vous to żel o lekkim działaniu znieczulającym. Niewielką ilość żelu należy wmasować w penisa, zwłaszcza wokół jego końcówki. Należy odczekać kilka minut aby środek zaczął działać. Żel opóźniający wytrysk Voulez-Vous jest bezpieczny dla ciała, nie podrażnia błon śluzowych, nie zawiera konserwantów ani parabenów. Nie plami również ubrań i pościeli. Można go używać razem z prezerwatywą. Dostępny jest w 4 naturalnych smakach: waniliowym, czerwonych owoców, bananowym i kokosowym, a także w 4 wariantach zainspirowanych napojami alkoholowymi i drinkami: Margarita, Mojito, Piña colada oraz Champagne.

Żel przedłużający seks Voulez-Vous

Żel Przedwczesna ejakulacja Loveness – Gentlemen Time, ok. 70,00 zł/30ml

Żel Loveness Gentlemen Time to kompozycja 14-stu oczyszczonych ekstraktów z roślin i wodorostów zarejestrowana przez Loveness jako Plantactive Complex. Preparat skutecznie opóźnia wytrysk, jest hipoalergiczny i nie zawiera parabenów. Żel należy rozprowadzić na penisie, zwłaszcza na jego końcówce, preparat zaczyna działać po kilku minutach. Wskazane jest stosowanie regularne.

Żel Przedwczesna ejakulacja Loveness - Gentlemen Time

Krem wydłużający stosunek Smocza Siła Shunga – Dragon Virility Cream, ok. 120,00 zł/60ml

Krem wydłużający stosunek Smocza Siła Shunga – Dragon Virility Cream to kompozycja z całkowicie naturalnych ekstraktów i ziół. Krem należy na kilka do kilkunastu minut przed penetracją wmasować w członek. Preparat działa stymulująco również na intymne miejsca kobiety.

Krem wydłużający stosunek Smocza Siła Shunga - Dragon Virility Cream

You may also like...