Suchość pochwy podczas stosunku – seria niemieckich lubrykantów leczniczych dla kobiet Pjur MED

Pjur MED Repair lubrykant z kwasem hialuronowym
Pjur MED Repair lubrykant z kwasem hialuronowym

Suchość pochwy to uciążliwy problem, który dotyka kobiet w każdym wieku, zarówno dojrzałych po okresie menopauzy jak i młodszych, których gospodarka hormonalna zachwiana została długotrwałym stresem, przyjmowaniem antybiotyków i środków antykoncepcyjnych, przebytymi chorobami. Problem dokuczliwej suchości pochwy często dotyczy kobiet w okresie połogu. Brak odpowiedniego nawilżenia okolic intymnych skutkuje dyskomfortem w codziennych aktywnościach, w uprawianiu sportów oraz przede wszystkim w odbywaniu stosunków seksualnych. Naprzeciw tym problemom wyszła niemiecka firma kosmetyczna Pjur tworząc linię specjalistycznych lubrykantów leczniczych dla kobiet Pjur MED.

Pjur MED seria leczniczych lubrykantów dla kobiet z problemem suchości pochwy

Pjur MED to seria wysokiej jakości wyprodukowanych w Niemczech żeli intymnych dedykowanych kobietom zmagających się z problemem zaburzonego nawilżenia okolic intymnych. Wszystkie kosmetyki z tej linii posiadają znak CE (produkt nie zagraża zdrowiu ani nie jest szkodliwy dla środowiska naturalnego), są delikatne dla błon śluzowych, nie kleją się, nie zawierają olejów, tłuszczów, sztucznych barwników ani perfum, są neutralne w smaku i zapachu oraz wolne od parafiny i parabenów, mogą być bezpiecznie stosowane z prezerwatywami lateksowymi. Żele nawilżające Pjur MED nie zawierają także żadnych składników pochodzenia zwierzęcego oraz nie były testowane na zwierzętach. Każdy kosmetyk opakowany jest fabrycznie w szczelnie zamknięty kartonik.

Pjur MED Natural Glide naturalny leczniczy lubrykant na bazie wody

Pjur MED Natural Glide to bazowy kosmetyk z tej serii, wykonany został z naturalnych składników bezpiecznych dla kobiet z problemem suchości pochwy. Jego lekka wodna formuła z dodatkiem naturalnej roślinnej gliceryny długotrwale nawilża i odżywia suchą, wrażliwą skórę. Pjur MED idealnie nadaje się do codziennego  nawilżania okolic intymnych, skutecznie chroni przed urazami nadmiernie wysuszone błony śluzowe.

pjur-med-natural-glide-naturalny-lubrykant-wodny-na-suchosc-pochwy-100ml

 

Pjur MED Repair Glide regeneracyjny żel nawilżający na bazie wody

Pjur MED Repair Glide w zielonym opakowaniu to lubrykant regeneracyjny. Przeznaczony jest dla kobiet, których okolice intymne w wyniku nadmiernej suchości uległy podrażnieniom i mikrourazom objawiającymi się bolesnością, pieczeniem lub swędzeniem. Lubrykant Pjur MED na bazie wody z dodatkiem roślinnej gliceryny wzbogacony został o intensywnie nawilżający kwas hialuronowy często występujący w kosmetykach do pielęgnacji twarzy. Kwas hialuronowy wiąże wodę gwarantując dłuższe nawilżenie, a tym samym możliwość szybkiej regeneracji pochwy po otarciach i podrażnieniach. Kosmetyk wyróżniony został znakiem najwyższej jakości (Sehr Gut) niemieckiej Organizacji Ochrony Konsumentów ÖKO-TEST.

pjur-med-repair-glide-wodny-lubrykant-regeneracyjny-100ml

 

Pjur MED Energy Glide eneretyzujący lubrykant na bazie wody

Pjur MED Energy Glide to jeden z dwóch lubrykantów stymulujących linii Pjur MED. Kosmetyk na bazie wody z dodatkiem naturalnej, nawilżającej gliceryny wzbogacony został o antyoksydacyjne, regulujące przepływ krwi w okolicach intymnych ekstrakty roślinne takie jak kardamon, imbir i biały pieprz oraz wyciąg z kokao o właściwościach stymulujących. Niewielka ilość energetyzującego lubrykantu Pjur MED Energy wmasowana w okolice intymne skutecznie przywraca ochotę na seks.

pjur-med-energy-glide-wodny-lubrykant-energetyzujacy-100ml

 

Pjur MED Warming Glide rozgrzewający lubrykant na bazie wody

Warming Glide to drugi lubrykant o właściwościach stymulujących z serii Pjur MED. Żel na bazie wody z dodatkiem nawilżającej roślinnej gliceryny wzbogacony został wyciągiem z kwiatu lotosu zawierającym naturalne bioflawonidy, proteiny oraz witaminę C. Ten nawilżający i odżywiający żel roślinny posiada właściwości rozgrzewające, już niewielka jego ilość wzbogaca seks o dodatkowe, przyjemne doznania.

pjur-med-warming-glide-wodny-lubrykant-rozgrzewajacy-100ml

 

Pjur MED Premium Glide lubrykant silikonowy dla bardzo wrażliwej skóry

Pjur MED Premium Glide to hipoalergiczny żel intymny klasy premium przeznaczony dla najbardziej wymagającej, wrażliwej skóry ze skłonnością do alergii. Formuła kosmetyku składa się z najwyższej jakości silikonów. Jest wyjątkowo wydajny, wystarczy zaledwie kilka kropel dla optymalnego i długotrwałego nawilżenia okolic intymnych. Żel tworzy na ciele film ochronny, nie blokuje porów, dzięki czemu skóra i błony śluzowe mogą oddychać. Lubrykant Pjur MED Premium Glide otrzymał certyfikat „Allergy-Friendly” Fundacji Europejskiego Centrum Badania Alergii ECARF oraz 5 gwiazdek DERMATEST®.

pjur-med-premium-glide-lubrykant-na-bazie-silikonu-100-ml

 

Gdzie i za ile kupić lubrykanty lecznicze z serii Pjur MED

Lubrykanty lecznicze Pjur MED dla kobiet z problemem suchości pochwy kupisz w sklepie internetowym secretdelivery.pl. Lubrykant naturalny Pjur MED Natural Glide o pojemności 100 ml kosztuje ok. 40,00 zł. Lubrykant regeneracyjny Pjur MED Repair Glide, energetyzujący Pjur MED Energy Glide oraz rozgrzewający Pjur MED Warming Glide o pojemności 100 ml kosztuje ok. 47,00 zł, natomiast lubrykant silikonowy Pjur MED Premium Glide jest najdroższy, kosztuje ok. 55,00 zł/100 ml.

pjur-med-lecznicze-intymne-zele-nawilzajace-suchosc-pochwy-2

You may also like...