Tenga Egg masturbatory męskie w kształcie jajek

Tenga Egg
Tenga Egg

Japońska TENGA obok amerykańskiego Fleshlighta jest liderem w świecie męskich mastrubatorów. Tenga Egg – mały masturbator w kształcie jajka to kolejny rewolucyjny pomysł tego producenta.

Design

Masturbator Tenga Egg jest tak malutki, że mieści się w kieszeni. Ze względu na swoje niewielkie gabaryty świetnie sprawdza się w podróży. Jajkowy zabawny kształt zapewnia całkowitą dyskrecję – Tenga Egg w niczym nie przypomina typowej zabawki erotycznej.

Tenga Egg Clicker masturbator męski

Tenga Egg doznania

Za przyjemne doznania odpowiedzialna jest nakładka easy ona-cap wykonana z aksamitnego w dotyku, rozciągliwego, hipoalergicznego elastomeru. W środku znajdują się małe wypustki, o różnym kształcie w zależności od wybranego modelu. Dołączony do gadżetu lubrykant zapewnia odpowiednie nawilżenie.

tenga-egg-wszystkie-modele-2

Jak używać Tenga Egg

Sposób użycia tej małej zabawki jest niezwykle prosty. Wystarczy zdjęć folię ochronną, otworzyć jajko, wyjąć z jego wnętrza nakładkę i zwilżyć zawartym w środku lubrykantem. Rozciągliwy materiał dostosowuje się do każdego rozmiaru penisa.

Tenga Egg masturbator męski jak używać

Tenga Egg – jednorazowe czy wielokrotnego użytku?

Wszystkie produkty Tenga, poza modelem Flip Hole i serią 3D, przeznaczone są do użytku jednorazowego. Po użyciu wewnętrzną nakładkę można ewentualnie wywinąć na lewą stronę, umyć pod bieżącą wodą i użyć ponownie (max. 2-3 użycia). Producent oferuje lubrykant Tenga Egg na ewentualne kolejne użycie (secretdelivery.pl, ok. 23,00 zł). Masturbatory jednorazowe są najlepszym rozwiązaniem dla mężczyzn często podróżujących oraz dla wszystkich, którzy nie chcą martwić się czyszczeniem i pielęgnacją gadżetu.

Tenga Egg masturbator męski w kształcie jajka

Ile kosztuje i gdzie kupić masturbator Tenga Egg

Oryginalne masturbatory Tenga Egg kupisz w sklepie internetowym secretdelivery.pl, każdy z modeli kosztuje ok 23,00 zł. Dostępny jest także zestaw sześciu jajek o sześciu różnych strukturach za ok. 140,00 zł. Przy częstych zabawach warto pomyśleć o inwestycji w droższy masturbator Tenga Flip Hole (secretdelivery.pl, ok. 330,00 zł) przeznaczony do wielokrotnego użytkowania.

masturabatory męskie

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>