We-Vibe 4 Plus pierwszy wibrator z aplikacją na telefon do zdalnego sterowania

We-Vibe 4 Plus
We-Vibe 4 Plus

Najczęściej kupowany na świecie kanadyjski wibrator dla par We-Vibe w kolejnej nowej wersji „4 Plus” tym razem dostępny jest z aplikacją na telefon o nazwie We-Connect. Aplikacja umożliwia zdalne sterowanie wibratorem przez partnera, nie tylko z pokoju obok, ale także z drugiego końca świata. Nowa, zabawna funkcja stworzona została z myślą o parach będących w rozłące oraz dla tych którzy chcą używać We-Vibe wspólnie, nawet wtedy kiedy w ciągu dnia nie mogą być obok siebie.

Czym różni się We-Vibe 4 Plus od We-Vibe 4

We-Vibe 4 Plus to ten sam wodoodporny, wykonany z miękkiego silikonu, niewielkich rozmiarów (7,5 cm x 4,2 cm), lekki (45 g) i cichy wibrator przeznaczony do wspólnego użytkowania przez pary podczas seksu. Gadżet stymuluje łechtaczkę podczas seksu zwalniając ręce partnerów, wibruje także we wnętrzu pochwy dostarczając nowych doznań zarówno kobiecie jak i mężczyźnie.

we-vibe-4-plus-wibrator-dla-par-z-aplikacja-na-telefon-2

Jego kompaktowy rozmiar i anatomiczny kształt sprawia że jest całkowicie komfortowy w użytkowaniu przez obojga partnerów i pozostaje na swoim miejscu podczas każdej pozycji seksualnej.

Nowością wersji We-Vibe 4 Plus jest wspomniana aplikacja mobilna We-Connect, używając której nie tylko sterować można wibratorem z dowolnej lokalizacji na świecie ale także wybierać można spośród 5-ciu zupełnie nowych trybów wibracji niedostępnych w innych modelach We-Vibe. Tryby te to Crest, Bounce, Surf, Peak oraz Cha-cha-cha. Aplikacja umożliwia także skonfigurowanie, zapisanie i odtwarzanie autorskiej playlisty wibracji My Vibe o określonym czasie trwania,  rytmie i intensywności.

we-vibe-4-plus-wibrator-dla-par-z-aplikacja-mobilna-3

Aplikacja We-Connect umożliwia także niezależne sterowanie częścią wewnętrzną stymulującą pochwę i zewnętrzną stymulującą łechtaczkę, czyli ustawianie innej intensywności wibracji dla każdego z dwóch silniczków. Opcja ta jest nowością niedostępną w innych wersjach We-Vibe.

we-vibe-4-plus-wibrator-dla-par-z-aplikacja-mobilna-4

Podobnie jak We-Vibe 4 wersja Plus także posiada pilot do zdalnego sterowania oraz stację do ładowania z kablem USB, która służy jednocześnie do przechowywania gadżetu.

we-vibe-4-plus-wibrator-dla-par-z-aplikacja-mobilna-5

Nowy We-Vibe 4 Plus dostępny jest w dwóch kolorach znanych z wcześniejszej wersji We-Vibe 4 intensywnym różowym oraz intensywnym fioletowym, a także w nowym ciemnoszarym kolorze Slate.

we-vibe-4-plus-wibrator-dla-par-z-aplikacja-mobilna-6

We-Vibe 4 Plus to aż 3 sposoby sterowania wibracjami

Wibrator We-Vibe 4 Plus może być sterowany bezpośrednio poprzez przycisk na wibratorze (wypustka na części łechtaczkowej), poprzez dołączony do zestawu pilot o zasięgu 3 metrów oraz z dowolnej lokalizacji na świecie poprzez aplikację We-Connect.

we-vibe-4-plus-wibrator-dla-par-z-aplikacja-na-telefon-7

Jak działa aplikacja We-Connect oraz jakie są wymagania systemowe telefonu?

Aplikacja We-Connect posiada polską wersję językową. Wykorzystuje system Bluetooth®, dostępna jest na smartfony z systemem Android 4.3 i nowszym oraz iOS 7 i nowszym (iPhone 4s, iPod Touch 5th Gen, iPad 3rd Gen, iPad mini).

we-vibe-4-plus-wibrator-dla-par-z-aplikacja-mobilna-8

Aby sterować wibratorem We-Vibe 4 Plus telefonem należy pobrać bezpłatną aplikację We-Connect z App Store lub z Google Play. Telefon sterujący musi znajdować się w odległości min. 3 metrów od wibratora. W przypadku chęci sterowania wibratorem z odległej lokalizacji, np. z innego miasta, państwa czy kontynentu aplikacja musi zostać zainstalowana na telefonach obojga partnerów. Telefon partnerki musi się znajdować  w odległości min. 3 metrów od wibratora, oba telefony muszą mieć dostęp do WiFi lub szerokopasmowego Internetu.

we-vibe-4-plus-wibrator-dla-par-z-aplikacja-mobilna-9

Nawilżanie i czyszczenie

Należy pamiętać aby do nawilżania wibratora We-Vibe używać wyłącznie lubrykantów na bazie wody (secretdelivery.pl), lubrykanty silikonowe, olejki do masażu oraz kremy mogą uszkodzić silikonową powłokę wibratora. Wibrator po oraz przed każdym użyciem należy wyczyścić przy użyciu wody i mydła. Warto także użyć specjalnego środka antybakteryjnego do czyszczenia gadżetów erotycznych (secretdelivery.pl).

we-vibe-4-plus-wibrator-dla-par-z-aplikacja-mobilna-10

Ile kosztuje i gdzie kupić wibrator dla par We-Vibe 4 Plus

Wibrator dla par We-Vibe 4 Plus z aplikacją mobilną kupisz w sklepie internetowym secretdelivery.pl za ok. 440,00 zł. Gadżet dostępny jest w eleganckim, prezentowym opakowaniu z ładnym akwarelowym motywem. W zestawie oprócz wibratora, stacji do ładowania z kablem USB i pilotem znajdziesz także ilustrowaną instrukcję obsługi w języku polskim.

we-vibe-4-plus-wibrator-dla-par-z-aplikacja-mobilna-11

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>