We-Vibe 4 nowa odsłona bestsellerowego wibratora dla par

We-Vibe 4
We-Vibe 4

We-Vibe dostępny w sprzedaży aż w 50 krajach na całym świecie to absolutny numer 1 wśród wibratorów  do stymulacji łechtaczki i punktu G podczas seksu z partnerem. Jego nowa odsłona We-Vibe  4 jest o 30% mniejsza, posiada ulepszony, bardziej ergonomiczny kształt, dodatkową funkcję regulacji intensywności wibracji, ładowarkę USB oraz nowe jedwabiście matowe wykończenie.

We-Vibe 4 – nowy jeszcze bardziej ergonomiczny kształt

Nowa wersja bestsellerowego wibratora dla par We-Vibe 4 została pomniejszona i wyprofilowana w ten sposób, aby jeszcze lepiej przylegać do ciała kobiety dostarczając bardziej skoncentrowanej stymulacji łechtaczki. Zdecydowanie stabilniej przylega również część pochwowa, której dół został wyprofilowany i spłaszczony tak aby umożliwić partnerowi wygodniejszą penetrację pochwy.

wibrator dla par We-Vibe 4 ergonomiczny kształt

We-Vibe 4 – nowe jedwabiście matowe wykończenie

Gadżet podobnie jak wszystkie poprzednie modele wykonany został z wodoszczelnego, w pełni bezpiecznego dla ciała silikonu. W przeciwieństwie do poprzednich wersji wykończenie nowego We-Vibe 4 nie jest błyszczące, lecz jedwabiście matowe. Produkt dostępny jest w dwóch nowych, pięknych wersjach kolorystycznych: intensywnym różowym oraz intensywnym fioletowym.

wibrator dla par We-Vibe 4 matowy silikon

 

Pilot do zdalnego sterowania i stacja do ładowania – co nowego?

Podobnie jak poprzedni model We-Vibe 3, także nowa wersja posiada mały pilot do sterowania wibracjami oraz stację do ładowania, która służy jednocześnie do przechowywania gadżetu. Nowy pilot posiada nie 1, ale 4 przyciski obsługujące nową funkcję regulacji intensywności wibracji. Nowością stacji do ładowania jest natomiast kabel USB umożliwiający wygodne ładowanie poprzez podłączenie do laptopa.

wibrator dla par We-Vibe 4 ze stacją do ładowania i pilotem

We-Vibe 4 – tryby wibracji

We-Vibe 4 wyposażony jest w 6 trybów wibracji (Low, Medium, High, Pulse, Wave, Echo). Podobnie jak w przypadku poprzednich modeli wibruje zarówno część zewnętrzna (łechtaczkowa) jak i wewnętrzna (pochwowa) dzięki czemu wibracje odczuwa podczas seksu także mężczyzna. Nowością jest wspomniana wcześniej funkcja regulacji intensywności drgań, dostępnych jest aż 10 poziomów intensywności. Wibracje są ciche i w żaden sposób nie zakłócają atmosfery panującej w sypialni.

wibrator dla par We-Vibe 4 tryby wibracji

Jak używać i jak czyścić wibrator dla par We-Vibe 4

Wibratora dla par We-Vibe używać można podczas dowolnej pozycji seksualnej. Wystarczy włożyć mniejszą część do pochwy, a większą ułożyć na łechtaczce. Wibrator dla par We-Vibe 4 jest miękki, mały i elastyczny, więc do pochwy bez problemu mieści się penis partnera.

jak używać wibrator dla par we-vibe-4

Gadżet (poza pilotem) jest w pełni wodoodporny, dzięki czemu można go używać w wannie oraz  pod prysznicem. Pamiętaj, aby do zabaw z We-Vibe używać wyłącznie lubrykantu na bazie wody (secretdelivery.pl), lubrykanty silikonowe mogą zniszczyć jego delikatną, jedwabistą powłokę. Po użyciu wypłucz gadżet pod ciepłą, bieżącą wodą, spryskaj ulubionym sprayem antybakteryjnym do zabawek erotycznych (secretdelivery.pl) i pozostaw do wyschnięcia na czystym ręczniku.

9

Ile kosztuje i gdzie kupić nowy wibrator dla par We Vibe 4

Nowy We-Vibe 4 kupisz w sklepie internetowym secretdelivery.pl za ok. 440,00 zł. Gadżet dostępny jest w odświeżonym, prezentowym opakowaniu z ładnym akwarelowym motywem. W zestawie oprócz wibratora, stacji do ładowania z kablem USB i pilotem znajdziesz także ilustrowaną instrukcję obsługi w języku polskim.

4-we-vibe-4-wibrator-dla-par

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>