Wingman Condom rewolucyjne ultracienkie prezerwatywy z aplikatorem

Wingman Condom
Wingman Condom

Prezerwatywy z aplikatorem holenderskiego producenta Wingman zostały stworzone z myślą o zwiększeniu komfortu i bezpieczeństwa tej najpopularniejszej męskiej metody antykoncepcyjnej. Rewolucyjny ale jednocześnie prosty aplikator ułatwia, przyśpiesza i z każdym użyciem gwarantuje poprawne nałożenie prezerwatywy eliminując błąd ludzki i tym samym zwiększając skuteczność antykoncepcji. Dzięki aplikatorowi do środka prezerwatywy nie dostaje się powietrze.

Prezerwatywy Wingman z aplikatorem – ultracienka struktura

Ultracienka struktura sprawia, że prezerwatywa jest ledwo wyczuwalna co gwarantuje całkowicie naturalne doznania, jak podczas seksu bez prezerwatywy.

ultracienkie prezerwatywy Wingman z aplikatorem

Jak zakładać prezerwatywy Wingman?

Założenie prezerwatywy Wingman zajmuje jedynie 2 sekundy, można to zrobić przy pomocy jednej lub dwóch dłoni. Wystarczy przyłożyć czerwony aplikator do czubka penisa, uchwycić za małe boczne skrzydełka i rozwinąć prezerwatywę w dół, a następnie zdjąć aplikator. Prezerwatywę Wingman można w prosty sposób zakładać także w ciemności.

jak zakładać prezerwatywy z aplikatorem

Ile kosztują prezerwatywy Wingman z aplikatorem?

Prezerwatywy z aplikatorem Wingman to wciąż dosyć drogie akcesoria, opakowanie 8 szt. kosztuje ok. 50,00 zł (secretdelivery.pl), ale z pewnością są świetną alternatywą na specjalne okazje.

You may also like...